Посібник користувача

 1. Home
 2. Docs
 3. Посібник користувача
 4. Приклади використання

Приклади використання

Варіанти використання застосунку CiviMobile залежать від типу некомерційної організації, її розміру, виду діяльності, фінансування тощо. Щоб краще зрозуміти переваги, розгляньмо список деяких основних варіантів використання:

 • Створюйте або оновлюйте контакти на місці. Відстеження членства в організації – це лише один із багатьох видів діяльності, яким займається співробітник. Щодня вони розсилають безліч електронних листів, зустрічаються з потенційними клієнтами чи прихильниками, проводять заходи щодо збору коштів у пошуках нових членів та пожертв. Не дивно, що можливість додавати контакти до бази даних CiviCRM на ходу знімає тягар із плечей. Крім того, члени організації не завжди можуть відповісти на дзвінок, мати доступ до електронної пошти або носити блокнот чи ноутбук. Хтось чи щось може відволікти їх увагу на робочому місці і необхідність перенести контакт з блокнота в базу даних просто вилетить з голови. CiviMobile дозволяє додавати контактну інформацію та створювати профілі безпосередньо під час встановлення контакту.

 • Полегшення комунікації. Як тільки обліковий запис створено, співробітники отримують можливість більш ефективно керувати контактами організації з персоналізованим підходом. Припустимо, один із співробітників відвідав захід зі збору коштів, де він завів нові контакти або знайшов прихильників. Профіль цих людей може бути створений на ходу та містити всю необхідну інформацію. Для кращого керування контакти можна групувати або позначати тегами, а конкретну інформацію записувати у нотатках “CiviMobile Notes”. Таким чином, уся необхідна інформація буде легко доступна для користувача наступного разу, коли буде призначено зустріч із контактом. Нагадуванням про зустріч послужать сповіщення.

 • Ефективно керуйте завданнями. Співробітники некомерційних організацій проводять свій робочий день, спілкуючись з контактами та виконуючи інші завдання організації як в офісі, так і за його межами. Розглянемо сценарій, коли у вас як у співробітника призначено зустріч із контактом, але ви, здається, збилися зі шляху або, можливо, спізнюєтеся. Можливо, у вас немає контактної інформації в телефонній книзі контактів або записки з номером телефону в кишені, але є в програмі CiviMobile. Побудуйте маршрут до місця призначення в один клік або зателефонуйте клієнту – вибір за вами. З CiviMobile контактна інформація не зникне з поля зору, загубившись десь серед особистих контактів.

 • Оптимізуйте співпрацю між географічно розділеними співробітниками. Спеціалісти з розвитку організації, координатори добровольців або менеджери зі збору коштів можуть працювати в різних філіях по всій країні або за її межами, особливо коли організація виходить на міжнародний рівень, розширює свої некомерційні пропозиції в іншій країні або поєднується з іншою некомерційною організацією. У таких випадках співробітники отримують доступ до тих самих даних у режимі реального часу в дорозі, незалежно від їх місцезнаходження. Скажімо, організатор на місцях в даний час проводить місцеву/міжнародну інформаційно-просвітницьку програму або програми GOTV “від дверей до дверей”, у такому разі доступ до розкладу та оновлень в режимі реального часу про діяльність у справі, зроблені колегами з інших філій, може бути дуже важливий.

 • Тримайте своїх співрозмовників у курсі подій. Для працівників організацій важлива можливість відстежувати дзвінки або сповіщення, призначати зустріч або планувати дзвінок на ходу та в дорозі. Наведемо приклад: співробітник казначейства, який займається фінансовими обов’язками організації, створює активність, пов’язану з фінансовим плануванням, і додає інших учасників до цієї активності, встановлюючи час і дату зустрічі з необхідними деталями. Припустимо, що скарбник їде на конференцію, а фінансове планування є невідкладним питанням, яке не може бути заплановане на пізніший термін. Тоді скарбник переносить цей захід на якнайшвидший вільний час перед поїздкою. Встановивши програму на смартфон, колеги, скоріше за все, миттєво дізнаються про перенесену зустріч. Більше того, скарбник може додати активність у справу та відслідковувати статус активності у рамках певної справи.

 • Ідентифікація вхідних дзвінків із контактів CRM. Записи контактів, які ви додаєте або оновлюєте у CiviMobile, не синхронізуються автоматично зі списком контактів на мобільному пристрої. Цілком логічно припустити, що не всі контакти CRM безпосередньо пов’язані з вами. Тим не менш, деякі контакти можуть потрапляти в мережу вашого щоденного спілкування, або ви працюєте над розвитком більш тісних відносин із прихильниками, або ваші посадові обов’язки змушують вас підтримувати тісний контакт із деякими потенційними клієнтами. У таких випадках вам може знадобитися ідентифікувати вхідні дзвінки від контактів CRM-системи. CiviMobile дозволяє автоматично створювати та оновлювати запис контакту на пристрої користувача під час створення або оновлення запису контакту в CiviMobile. Окрім ідентифікації вхідних дзвінків, ця функціональність знижує ризик помилок за рахунок автоматизації введення даних.

 • Координуйте заходи без стресу. Коли організація проводить широкомасштабні заходи, CiviMobile – це саме той застосунок, що легко підтримує координацію подій. Наприклад, некомерційна організація планує захід, присвячений обговоренню з лідерами некомерційних організацій можливостей та наслідків застосування штучного інтелекту у некомерційній сфері. Співробітники, відповідальні за координацію заходу, використовують CiviMobile, щоб додати всіх учасників заходу та переконатися, що платежі були внесені, використовуючи QR-сканер для ідентифікації унікального QR-коду. CiviMobile надає волонтерам можливість легко координувати заходи на місці. Припустимо, організація має намір провести форум, щоб обговорити, як нові стандарти бухгалтерського обліку та аудиту вплинуть на некомерційні організації. Волонтери будуть використовувати програму CiviMobile для управління потоком відвідувачів, реєструючи учасників, відзначаючи їх профілі, перевіряючи їхні статуси та ролі, даючи вказівки або показуючи їм їхні місця.

 • Управління багатопотоковими заходами. CiviMobile надає інструменти для ефективного планування великих багатопрофільних заходів, що охоплюють декілька дат та місць. Учасники заходу матимуть під рукою всю необхідну інформацію про сесії, доповідачів та місця проведення. Будь-які оновлення або зміни, що відбуваються на порядку денному, миттєво видно учасникам заходу, які можуть вносити зміни до свого особистого розкладу прямо на ходу. Коли заходи проводяться у багатьох місцях, учасники мають схеми та адреси всіх місць проведення заходів у мобільному додатку, щоб у будь-який момент перевірити їх чи переключитися на навігацію прямо у додатку.

 • Залучення нових членів. Некомерційні організації значною мірою залежить від пожертвувань. Припустимо, людина чи компанія хочуть зробити грошову пожертву, щоб допомогти хворим, підтримати нужденних і т.д. При цьому вони можуть навіть не підозрювати про діяльність вашої некомерційної організації. Коли фірмовий додаток доступний у магазині додатків, люди, які шукають у магазині додатків місця поблизу, можуть знайти або дізнатися про вас і вибрати вашу благодійну організацію для підтримки. Публічна зона CiviMobile і стрічка новин однаково добре підходять для цієї мети. Не потрібно мати обліковий запис CiviCRM або членство в організації, щоб мати можливість зареєструватися на громадські заходи чи дізнатися більше про ініціативи організації. Поступово відбувається поділ спільних цінностей, вироблення спільних цілей, створення міцних зв’язків та залученння нових членів.