Про нас

Civimobile application

CiviMobile – це нативний мобільний застосунок для CiviCRM, а не мобільна версія веб-дизайну. Саме тому, ви отримуєте високу швидкість обробки даних, можливість продовжувати роботу в автономному режимі й використовувати унікальний функціонал смартфону, як от сканер.

Для більшості користувачів CiviCRM важливо організувати свою роботу з контактами «на ходу». Їм необхідно мати миттєвий доступ до даних для своєчасного вирішення питань, а не боротись з інформаційним навантаженням, несвоєчасними оновленнями та ризикувати даними. Це вирішальний критерій для тих, хто постійно перебуває в русі, займається роботою на місцях, подорожує чи працює по дорозі на роботу.

Мобільність може бути надзвичайно корисною для співробітників, донорів, волонтерів, учасників чи інших користувачів CiviCRM. Ця унікальна перевага відкриває безліч інших можливостей, втілених у CiviMobile:

  • Упорядковані дані
  • Оптимізовані кампанії зі збору коштів
  • Управління членством та внесками

  • Простота комунікації
  • Легке управління подіями / справами / заходами
  • Поліпшення взаємодії із усіма учасниками організації

CiviMobile забезпечує повну нативну продуктивність на платформах iOS та Android, використовуючи весь функціонал конкретного пристрою. На відміну від веб-додатків, CiviMobile завантажується й працює значно швидше, підтримуючи автономний режим і забезпечуючи більш інтерактивний досвід користувача.

Demo Civimobile

Демо

Спробуйте CiviMobile на демо-сайті CiviCRM

Що таке CiviCRM?

CiviCRM – це безкоштовна CRM-система з відкритим вихідним кодом, яка найкраще відповідає потребам НДО. Його нетиповий функціонал дозволяє керувати збором коштів, членством, діяльністю, справами, подіями, кампаніями – життєво важливими компонентами діяльності організації. Численні загальнодоступні розширення, у тому числі розроблені компанією Agiliway, покликані задовольнити потреби вашої організації. CiviMobile – це перший та єдиний мобільний застосунок, розроблений для користувачів CiviCRM, що є програмним забезпеченням зрілої CRM.

What is civicrm?

CiviCRM має зростаючу глобальну спільноту співавторів, партнерів, спонсорів, які постійно діляться власним досвідом. Користувачі демонструють готовність підтримувати цей проект з відкритим вихідним кодом на найвищому рівні.

10 000+

кінцевих користувачів – малих та великих некомерційних організацій

20+

мов, які підтримує додаток

24 мільйони

зареєстрованих учасників події

116 мільйони

оброблених пожертв

189 мільйони

контактів в управлінні

Персоналізуйте та створіть власний брендинг для CiviMobile, враховуючи потреби вашої організації

Підпишіться, щоб отримувати найактуальнішу інформацію та поради по роботі з CiviMobile

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.