Безпека

Члени та працівники організації кожного дня взаємодіють з CiviMobile, щоб додавати нові контакти, оновлювати інформацію, координувати події, організувати робочий день, оновлювати членство, робити внесок, перевіряти контакт або дані про події тощо. Більшість цих завдань зазвичай містять особисту інформацію, критичні або конфіденційні дані, такі як номери кредитних карток. З цієї причини, саме безпека стала первинним фокусом програми CiviMobile з перших днів розробки.

Безпечне з’єднання

Виконання робіт на місцях, взаємодія з контактами поза офісом, можливість зробити внесок, перебуваючи в дорозі, працюючи з дому чи на робочому місці – у будь-якій з цих ситуацій скористайтесь CiviMobile. Щоб забезпечити безпечне з’єднання, весь трафік програми проходить через шифрування SSL, що запобігає підслуховуванню мережі, витоку конфіденційних даних та зовнішнім вторгненням.

Захист даних

Як тільки ви знайдете ідеальний інструмент для управління часом, даними, навантаженням, зустрічами, заходами та термінами, ви починаєте хвилюватись за безпеку. Адже, чим більше даних ви зберігаєте на своєму пристрої, тим вразливіші стаєте. Щоб не хвилюватись, скористуйтесь застосунком CiviMobile, побудованим для мінімізації кількості конфіденційної інформації, що передається через мережу. Паролі, інформація про кредитні картки не зберігається безпосередньо на вашому мобільному пристрої. Для додаткового рівня безпеки тут використовується розподілений контроль доступу.

PIN-код

Активуйте 4-значний PIN-код у CiviMobile та захистіть свої дані від несанкціонованого доступу, особливо коли ваш пристрій втрачений або викрадений. Користувачам CiviMobile пропонується вводити PIN-код при запуску, перезапуску або виходу програми з режиму очікування. Ви також можете увімкнути функцію сканування відбитків пальців.

Можливість відключення від усіх пристроїв

Втратили телефон? Не панікуйте, ваші дані в безпеці. Коли ваш телефон втрачено, увійдіть у веб-версію CiviCRM, щоб віддалено вийти з CiviMobile та змінити пароль облікового запису. Змінивши доступ до CiviMobile та вашої особистої інформації, ви не залишаєте жодних приводів для небезпеки чи зловмисної діяльності.

Завантажити

Додаток CiviMobile доступний в App Store/Google Play Market

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.