Інформаційні панелі

То що таке інформаційні панелі? Це, перш за все, сторінки, які забезпечують огляд окремої частини збережених даних. Вони дозволяють отримати миттєвий доступ до важливої ​​інформації, відображаючи комбінацію “Dashlets” (звіти на домашній панелі приладів). Інформаційні панелі допомагають користувачам відстежувати, консолідувати, організовувати та відображати інформацію про дані. Якщо коротко то, ця функціональність відкриває двері для наочного відслідковування усіх процесів.

Внески

Ви коли-небудь відчували, як важко бути відповідальним за ініціативу збору коштів? Відтепер CiviMobile має функціонал, який може автоматизувати щоденний робочий процес для підвищення ефективності. Інформаційна панель допоможе вам керувати зібраними данами, гарантуючи, що всі користувачі застосунку зможуть без особливих зусиль підтримувати ініціативу в будь-який час та будь-якому місці.

Членство

За допомогою панелі для членств, ви можете значно покращити управління базами даних. Генерування підсумків, відстежування деталей та створення списків членів тепер не будуть такими важкими. Крім того, застосовуючи широкий спектр фільтрів, ви скоротите час, витрачений на пошук необхідної взаємодії, виконуючи роботу більш продуктивною.

Справи

Опитування показують, що люди, як правило, турбуються про управління своєю діяльністю. Зважаючи на це ми розробили для вас нову функціональність. Інформаційна панель кейсів оптимізує відстеження цілого ряду пов’язаних завдань із послідовною взаємодією між співробітниками та організаціями. Так, ви зможете створювати, оновлювати або видаляти всі деталі в будь-який час, не кажучи вже про те, що вкладка підсумки надасть вам актуальний підсумок усього кейсу. Отож, інформаційна панель кейсів – це саме те, що потрібно для полегшення рутини.

Завантажити

Додаток CiviMobile доступний в App Store/Google Play Market

Підпишіться, щоб отримувати найактуальнішу інформацію та поради по роботі з CiviMobile

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.