Підтримка зовнішніх користувачів

Отримайте нових прибічників, створюючи міцні стосунки з найбільш лояльними із них. Для членів та працівників організації CiviMobile виступає потужним інструментом, який сприяє доступу до даних CiviCRM, пропонує широкі можливості управління контактами, оптимізує ініціативи збору коштів та канали комунікації. Для незареєстрованих користувачів, які мають на меті спільні з місією організації цінності, CiviMobile надає можливість доступу до CiviCRM, читання новин, перегляду та реєстрації на подію, отримання квитків, відслідковування порядку денного, участі у петиціях, зберіганні персональної інформації в особистому профілі та його повторного використання для інших цілей, перевірки документації та налаштувань додатку.

Читайте новини

Тримайте користувачів CiviMobile в курсі останніх ініціатив організації. RSS-канал зі стрічкою новин є загальнодоступним, а значить ви отримуєте ще одну можливість поспілкуватись безпосередньо зі своїми потенційними клієнтами, донорами чи волонтерами. Поділіться баченням своєї організації та останніми оновленнями, щоб запалити іскру та заохотити до співпраці.

Зареєструйтесь в CiviCRM

Дайте прибічникам можливість перетворитися на активних членів команди, де, коли і як їм буде найбільш зручно. Маючи доступ до реєстрації через мобільний застосунок, користувачі CiviMobile можуть з легкістю зареєструватись в CiviCRM організації у зручний час і за спрощеною процедурою, просто просканувавши QR-код на сайті. Після реєстрації відкриється доступ до інформації у їхніх профілях, календарях та заходах.

Переглядайте деталі події та порядок денний

Громадські заходи – це все про розвиток спільноти. Переконайтесь, що інформація про заплановані події доступна для кожного потенційного учасника, є точною та актуальною. Всі події покажуть для зареєстрованих та незареєстрованих користувачів усі необхідні деталі (опис, дата запуску/кінця, учасники, контактна електронна пошта, адреса, розташування в Google Maps). Коли одна подія поширюється на кілька дат, сеансів та локацій, ви також можете налаштувати план події. Тоді відвідувачі зможуть бачити інших учасників, вивчати план події й спікерів, робити закладки сесій, створювати особистий план події тощо.

Зареєструйтесь та отримайте квитки

Застосунок інтегрується з кожним кроком на шляху організації події. Процес реєстрації та отримання квитків не є винятком. Це відбувається швидко і безпечно. З мінімальною навігацією користувачі можуть зареєструватись на безкоштовну чи платну подію, купити квиток через додаток, переглянути унікальний QR-код, який прискорить процес реєстрації в день події.

Беріть участь у петиціях

Шукаєте підтримки у широкої аудиторії? За допомогою CiviMobile петицій процес поширення інформації, збирання відповідей та побудови кампанії буде відбуватись значно швидше і набагато простіше. Щоразу, коли організація запускає петицію, вона з’являється для широкої аудиторії зареєстрованих та незареєстрованих користувачів. Кілька натискань – і петиція заповнена, а дані обробляються та доступні для подальшого аналізу в режимі реального часу.

Зберігайте інформацію про особистий профіль

Зберігайте інформацію про профіль користувача та налаштування “по замовчуванню” для їх наступних переглядів. Оскільки користувач вибирає налаштування програми, вводить дані, створює закладки для обраних сесій, відслідковує порядок денний подій, додаток гарантує, що йому не доведеться проходити цей процес кожного разу. CiviMobile запам’ятовує збережені дані та налаштування, забезпечуючи безперебійний досвід для анонімних користувачів.

Налаштовуйте додаток

Надайте користувачам більше контролю над своїм додатком. CiviMobile дає можливість налаштовувати власну поведінку, щоб максимально відповідати потребам кожного користувача. Додаток дозволяє користувачам встановити на початковому екрані календар, випадки, події, діяльність або контакти, встановлювати код PIN, вмикати/вимикати сповіщення, вибирати мову програми.

Завантажити

Додаток CiviMobile доступний в App Store/Google Play Market

Підпишіться, щоб отримувати найактуальнішу інформацію та поради по роботі з CiviMobile

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.