Організація заходів

НДО, які планують збір коштів, громадські заходи, конференції, виставки, саміти тощо, зазвичай мають свої робочі дні, наповнені справами з контрольного списку організації заходів на тижні чи місяці вперед. А потім ще більше обов’язків і зобов’язань напередодні. Щоб зробити цей процес менш складним й підготувати подію швидко і легко, з CiviMobile ви зможете керувати подією зі смартфону. Від планування порядку денного до реєстрації учасників у місці проведення заходу, усі ваші бази охоплені CiviMobile.

Порядок денний

Створіть багатосесійну програму для вашої події та покладіться на CiviMobile, щоб представити її в інтуїтивно зрозумілому, інформативному й легкому в навігації форматі. Календар сесій розроблений таким чином, щоб включати назви сесій, місця проведення, спікерів, час початку/закінчення, обрані сесії. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб перейти до цільової дати.

Сесії

Більше жодних сумнівів та здогадок. Допоможіть учасникам вибрати правильну сесію з порядку денного заходу на основі їхніх інтересів. На екрані деталей сеансу буде відображено опис сеансу з іменем доповідачів, а для отримання додаткової інформації ви зможете перейти до профілів промовців.

Обрані

Дозвольте учасникам персоналізувати програму події. Коли користувачі CiviMobile переглядають програму подій або вивчають деталі сесії, щоразу, коли сесія зацікавить їх, вони можуть додати її до “Обраних”. Усі сеанси, додані в закладки, створюють особистий порядок денний, який учасник зможе переглянути після натискання значка зірочки у верхньому правому куті екрана “Сесій”.

Доповідачі

Ви створили унікальну програму з експертами в якості доповідачів? Зробіть список з CiviMobile, щоб мати змогу перевірити його в будь-який час: під час сесії, під час взаємодії з лідерами думок, під час перемикання між сесіями в останню хвилину. Перейдіть до імені, щоб відвідати профіль доповідача з детальною інформацією про персону та сесій, в яких вона бере участь.

Місце проведення

Подаруйте відвідувачам заходу моменти, які вони запам’ятають як приємні та комфортні. Незалежно від того, скільки місць ви створили, з CiviMobile у відвідувачів завжди буде під рукою вся необхідна інформація, така як опис заходу, його місце проведення, та детальна карта.

Оплата

Використовуйте найпростіше рішення для проведення транзакцій. Натиснувши кнопку реєстрації на захід в CiviMobile, користувач миттєво перенаправляється на сторінку оплати з довіреною платіжною інтеграцією. Немає потреби вводити дані кредитної картки, вся необхідна інформація вже є.

Реєстрація на подію

CiviMobile дозволяє зареєструватися на подію в один клік. Ви також можете зареєструвати інших як на безкоштовні, так і на платні заходи, якщо у вас є відповідний дозвіл. Більше того, ви можете зареєструвати кількох учасників одночасно, налаштувавши їхні ролі та вибравши варіант оплати (у разі платної події).

Продаж квитків

Після реєстрації на подію система автоматично згенерує квиток з унікальним QR-кодом для кожного учасника. Він також зможе переглянути свій квиток у додатку CiviMobile та отримати копію на електронну пошту. Пізніше ви можете пред'явити квиток на вході в місце проведення заходу.

Перегляд учасників і керування ними

Із застосунком CiviMobile стало легше відстежувати учасників і перевіряти їхні статуси. Ви можете бачити, хто зареєстрований на подію, і якщо ви - її організатор, то можете додавати нових учасників чи керувати їхніми статусами за необхідністю. Крім того, ви можете перевірити деталі та ролі учасників.

Реєстрація

Спеціальний функціонал дозволяє пришвидшити процес реєстрації учасників у місці проведення заходу. Тут ведучий заходу може швидко знайти потрібного учасника та відзначити його присутність на заході одним кліком.
Цей функціонал є швидким і дозволяє швидко обробляти навіть велику кількість учасників.

Сканер QR-коду

Вам достатньо перевести CiviMobile у режим сканування, і програма автоматично зчитає унікальний QR-код на квитку. Він знайде потрібного учасника і відзначить його явку на захід. В результаті ви можете зменшити навантаження, заощадити час і прискорити організаційні процеси.

Завантажити

Додаток CiviMobile доступний в App Store/Google Play Market

Підпишіться, щоб отримувати найактуальнішу інформацію та поради по роботі з CiviMobile

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.