Функції CiviMobile

Civimobile feature - Security

Безпека

CiviMobile захищає ваші дані на найвищому рівні. У застосунку є система ідентифікації користувача, яка дозволяє забезпечити безпечне з’єднання між вашим пристроєм та базою даних CiviCRM. Усі передані та закешовані дані зашифровані. PIN-код – це ще одна гарантія проти несанкціонованого доступу до даних на вашому пристрої. Для зручності ви використовуєте ту ж саму інформацію про вхід, що і для веб-версії. Якщо ваша CiviCRM має розподілений контроль доступу, він буде підтримуватися і в мобільному додатку.

Контакти

Уявіть собі, що ви можете знайти правильні контакти у своєму смартфоні та набрати їх відразу! Ви можете легко шукати по імені або переглянути всі або лише останні контакти CiviCRM, щоб знайти необхідний. Зустріли нового волонтера чи субпідрядника? Створіть новий контакт будь – якого типу в системі на ходу. Необхідно більше нотаток або можливостей введення телефонних номерів на екрані ПК? З CiviMobile Ви отримуєте інтуїтивно зрозумілу контактну книгу на вашому пристрої.

Civimobile feature - Contacts
Civimobile feature - Contact Sync

Синхронізація контактів

Створіть новий запис у CiviMobile і синхронізуйте його зі списком контактів на своєму пристрої. Імпорт контактів за допомогою лише одного натискання зменшує час з’єднання, знижує ризик помилки при створенні запису та дає змогу ідентифікувати вхідні дзвінки з бази контактів CRM. Із застосунком CiviMobile ви завжи будете з актуальною контактною інформацією.

Профілі

Мобільний застосунок для CiviCRM дозволить вам додавати, переглядати та оновлювати профілі окремих членів, домогосподарств, чи галузевих організацій. Профілі членів організації відображають всебічну інформаці: організації, до яких вони належать, їх адреси, номери телефонів та посилання на веб-сайти та профілі соціальних медіа, деталі членства та відносини. Ви також можете залишити власні нотатки щодо своїх особистих та інших профілів користувачів, а також керувати їх видимістю.

Civimobile feature - Profiles
Civimobile feature - Graphical Calendar

Графічний календар

Синхронізуйте власний графік з CiviCalendar, що відобразить всі ваші події, заходи та справи у зручному форматі. Відфільтруйте свої плани за типами або датами для кращої видимості. Елегантний дизайн та використання кольорів для розмежування планів в залежності від типу роблять щоденне управління часом легким та приємним.

Події

Використовуючи застосунок CiviMobile, ви можете переглянути всі організаційні події та підписатися на ту, яку ви хочете відвідати. Можливість фільтрувати всі події за типом, датою чи назвою, безумовно, полегшить вибір. Більше того, ви легко переглянете дані подій на ходу, оскільки додаток пропонує негайний доступ до ваших минулих та майбутніх заходів. Крім того, додаток дозволяє обмінюватися подією та перемикатися на навігацію, щоб легко знайти місце локалізації.

Civimobile feature - Events
Civimobile feature - Event Agenda

Порядок денний подій

Почніть планувати події, що охоплюють кілька сеансів, днів та локацій. Порядок денний подій вартий особливої уваги серед інструментарію планування подій, щоб учасники могли посилатися на нього у будь-який час, переглядати деталі сеансу, додавати сесії до обраних, створювати особистий графік, дізнаватися більше про доповідачів, перевіряти всі місця проведення подій та плани на вимогу. Сильні зв’язки потребують часу, зробіть свої події масштабнішими та інформативнішими.

Управління учасниками

За допомогою CiviMobile ви можете зареєструвати себе або інших на події та отримати квиток з унікальним QR -кодом, який зможете використати на вході. Ви також маєте можливість переглянути та керувати учасниками подій, щоб перевірити їхні профілі, ролі та статуси. Функціональність реєстрації дозволить вам легко відзначити учасників, які відвідували подію, тоді як вбудований QR-сканер зробить процес реєстрації швидшим та надійнішим.

Civimobile feature - Participants
Civimobile feature - Map Navigation

Навігація картою

CiviMobile допоможе вам знайти маршрут до офісів організацій та місць подій. Все, що вам потрібно зробити, – це просто натиснути на карту, що відображає адреси в застосунку CiviMobile. Виберіть найкращий маршрут і отримайте влучні поради, щоб легко дістатися до необхідного місця.

Оплата в додатку

Робіть швидкі та безпечні транзакції в мобільному застосунку. Створений у CiviMobile платіж працює на базі довірених мобільних платіжних систем. Зараз учасники подій уже можуть реєструватися на платні події швидко, не ризикуючи перехопленням особистих даних, без жодних клопотів вносити номер картки або дані про рахунки для кожної транзакції. Оновіть до оплати на основі Civimobile для плавного досвіду користувачів та більшої зручності.

Civimobile feature - In-App Payment
Civimobile feature - Membership

Членство

CiviMobile дозволяє переглядати статус ваших поточних членств і членств ваших контактів. Як тільки термін дії членства закінчиться, ви матимете можливість поновити його одним кліком на своєму мобільному. Так, ви ніколи не втратите пов’язані з ним переваги.

Взаємозв’язки

Переглядайте та створюйте нові взаємовідносини через застосунок CiviMobile, щоб встановити чіткий зв’язок між контактами. Більше того, ця функція допомагає легко отримати доступ до всіх контактів, з якими у вас є спільні справи.

Civimobile feature - Relationships
Civimobile feature - Contributions

Внески

Ви хочете знати, скільки ви насправді витратили на членські внески, пожертви чи події? CiviMobile дає швидкий доступ до історії ваших внесків й відслідковує деталі (дату, суму та тип вашого платежу). Застосунок також порахує суми та їх середні значення для більшої зручності.

Діяльності

За допомогою CiviMobile ви можете переглядати види діяльності та її деталі, оновлювати інформацію, а також додавати нову до своїх справ. Призначте або змініть діяльність певних користувачів відразу, щоб переконатися, що робота виконується вчасно. Слідкуйте за пріоритетністю для ефективного менеджменту будь-де та в будь-який час.

Civimobile feature - Activities
Civimobile feature - Cases

Справи

Перегляньте всі справи, над якими ви працюєте, або застосуйте конкретний фільтр (сортування по заголовку, типу чи даті). Ви можете отримати детальну інформацію про кожне завдання миттєво, при цьому виконуючи роботу на місцях. Так ви зможете легко оцінити, хто ще працює над вашими задачами, що допоможе вибудувати ефективну співпрацю. Оновіть діяльність та призначте їх відповідальним особам для успішного та своєчасного вирішення кожної справи.

Спеціальні поля

Окрім стандартних полів, CiviMobile також підтримує спеціальні поля. Останні можуть налаштовуватись в CiviCRM й будуть відображені в мобільному застосунку. При цьому, користувачі зможуть переглядати та редагувати інформацію зі своїх смартфонів.

Civimobile feature - Custom Fields
Civimobile feature - Groups

Групи

Організуйте контакти по групах для впорядкування повторюваних завдань. Коли вам потрібно налаштувати права доступу, поділитися документами, надіслати електронний лист або запрошення групі осіб чи окремій людині з групи, функціональність CiviMobile Group стане для вас незамінною. У групі контакти розглядаються як єдине ціле, тому їх буде легко ідентифікувати й управляти ними.

Мітки

Розберіться в лабіринті контактів за допомогою міток. Позначте контакти, що мають спільні характеристики – це дозволить проводити більш точний пошук у базі даних CiviCRM. Переглядайте, додавайте та видаляйте мітки, щоб мати можливість розподіляти контакти за категоріями на основі інтересів, діяльності, місцезнаходження тощо.

Civimobile feature - Tags
Civimobile feature - Public Area

Громадський простір

Залучайте ширшу аудиторію до своєї справи за допомогою функції CiviMobile Public Area. Після погодження адміністратором, вона дає можливість анонімно переглядати та реєструватися на публічні заходи у CiviCRM. Щоб отримати доступ до всіх публічних заходів, користувачі, не зареєстровані в CiviCRM, вводять URL сайту або сканують QR-код. Додаток також підтримує реєстрацію у CiviCRM з мобільного.

Стрічка новин

Створюйте аудиторію для свого веб-сайту та підтримуйте місію НДО за допомогою стрічки новин. Зареєстровані та незареєстровані користувачі зможуть проглядати оновлені новини сайту зі своїх мобільних додатків. Ініціативи та новини, якими ви ділитесь, відображатимуться як потік останніх оновлень із заголовком, описом, метаданими та посиланням на веб-сайт.

Civimobile feature - News Feed
Civimobile feature - Surveys

Опитування

З CiviMobile обробка даних у режимі реального часу при плануванні та проведенні опитувань буде ще швидшою та зручнішою. Перевірка деталей опитування, складання списків респондентів, перегляд або оновлення контактної інформації, призначення інтерв’юерів, відстежування респондентів за статусом, залучення відповідей у ​​режимі реального часу – все це може здійсненюватись на мобільному пристрої інтерв’юера.

Петиції

Лише один дотик – це все, що потрібно для користувачів CiviMobile, щоб їх голоси почули. Функціональність CiviMobile Petitions об’єднує широку аудиторію як зареєстрованих, так і незареєстрованих користувачів на підтримку ініціативи організації. Користувачі підписують петицію, дають відповіді в опитуваннях безпосередньо в застосунку, роблячи це в зручний час та притримуючись власного зручного темпу без сторонніх осіб. Потрібно лише доторкнутись, щоб щось змінити.

Civimobile feature - Petitions
Civimobile feature - Push Notifications

Сповіщення

Активуйте сповіщення, щоб нагадувати про важливі події. Навіть коли застосунок CiviMobile працює в неактивному режимі, сповіщення все одно з’являться на мобільних пристроях й повідомляють про актуальні зміни (коли діяльність редагується, призначаються нові завдання, створюються взаємовідносини, реєструються чи видаляються події).

Налаштування

Налаштування дозволяють налаштувати застосунок CiviMobile згідно ваших потреб та уподобань. Наприклад, ви можете вибрати мову свого застосунку, яка відрізняється від обраної за замовчуванням. Ви також можете вибрати стартовий екран, який ви побачите першим після час відкриття застосунку.

Civimobile feature - Working offline
Civimobile feature - Settings

Робота в режимі офлайн

CiviMobile підтримує всі згадані функції незалежно від наявності доступу до Інтернету – в режимі офлайн ви зможете працювати з кешованими даними. Зауважимо, що всі оновлення, які ви робите, не зберігаються в кеші та не об’єднуються з базою даних CiviCRM після того, як з’єднання відновиться.

Нові можливості та подальші покращення заплановані у наступних випусках CiviMobile

Спробуйте CiviMobile на нашому демо-сайті CiviCRM