Організація моєї роботи

Організованість, зосередженість, продуктивність – є шанс, що ці якості залишаться чиїмось надбанням, особливо, якщо ви не раціоналізуєте власний час, списки справ, записи, перевантаження інформацією тощо. Якщо вся необхідна інформація розкидана по декільком електронним таблицям, між різними інструментами та блокнотами, легко відчути себе виснаженим і не сприяти реалізації ініціатив організації. З CiviMobile у вас є все необхідне для кращої організації роботи в одному застосунку. Вся інформація завжди під рукою, коли вона вам потрібна, календар з майбутніми заходами, нагадування про події, можливість планувати зустрічі на ходу або миттєво знаходити, дзвонити та надсилати електронною поштою контакти, переміщуватися до місця призначення за допомогою смартфону, мати доступ до інформації навіть з поганим покриттям. Використовуйте CiviMobile, щоб організувати свою роботу та виконати завдання якнайкраще.

Календар

При плануванні свого дня/тижня/місяця, CiviMobile Calendar збереже для вас чітку картину для досягнення максимальної продуктивності. Він не тільки допоможе відстежувати зустрічі, плани, списки справ або терміни виконання, зробить це у зручній формі, але й дозволить фільтрувати елементи календаря, перевіряти доступність контактів з мобільного пристрою та домовлятися про майбутні зустрічі на ходу. Одне натискання на відповідний пункт у календарі дозволить переглянути всі подробиці про вибрану подію/захід.

Додавайте та плануйте заходи

Спростіть взаємодію з членами організації чи процес реалізації ініціатив. При плануванні зустрічі чи дзвінків, розробки чи реалізації програм, при наданні персоналізованої допомоги або відстеженні діяльності співробітників – просто створіть захід у CiviMobile, і додайте необхідні деталі (назву, дату початку, тривалість, статус, тип заходу, пріоритет та задіяні контакти).

Отримуйте сповіщення

Втомилися перевіряти наявність важливих оновлень у CiviCRM? Тепер ви можете зітхнути з полегшенням. Щоразу, коли призначаються нові завдання чи ролі, створюються чи редагуються дії в рамках завдань, реєструються учасники подій, – CiviMobile надсилатиме сповіщення. Відповідні оновлення відображатимуться на екрані блокування користувача, навіть якщо програма не запущена.

Проводьте опитування

Підвищте ефективність агітаційних кампаній для вашої команди та прискорте прийняття рішень. Інтерв’юери матимуть усі необхідні засоби для планування та проведення опитувань. Функціонал дозволяє складати списки респондентів, переглядати деталі опитування, перевіряти контактну інформацію, відстежувати статуси і фіксувати відповіді. Отримуючи результати опитування в реальному часі, організації вирішуватимуть проблеми та починатимуть ініціативи, поки вони ще актуальні

Завантажити

Додаток CiviMobile доступний в App Store/Google Play Market

Підпишіться, щоб отримувати найактуальнішу інформацію та поради по роботі з CiviMobile

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.