Робота з моїми контактами

Після впровадження CiviCRM для управління контактними даними, у вас з’явиться міцна основа для побудови стійкої та успішної взаємодії з учасниками організації. Ви можете бути впевненими, що працівники, які виконають роботу на місцях, не матимуть перешкод для успішного виконання завдань. Саме для них буде корисним застосунок CiviMobile, що пропонує розширений спектр можливостей керування даними у поєднанні з набором важливих функцій, характерних для мобільних додатків.

Легко шукайте контакт

По мірі розширення вашої організації, вступу до неї членів, перетворення прихильників на фандрейзирів, ваша база контактів поступово поповнюється. Проте пошук людей залишається простим, як і завжди. Застосовуйте фільтри для списків контактів за ім’ям, типом, групою або тегом, щоб швидко знайти потрібний і миттєво перейти до інших дій, таких як дзвінок, оновлення профілю, перегляд контактної інформації тощо.

Переглядайте і оновлюйте контакти

Переглядайте або редагуйте контакти зручно та без затримок на своєму мобільному пристрої під час зустрічі чи конференції, у поїздці на роботу, слухаючи доповідачів на різноманітних заходах, організації майбутніх подій тощо. Коли всі контактні дані легко доступні, відредаговані та зберігаються в одному місці, ви маєте надійну опору.

Додавайте нові контакти

Створюйте нові профілі безпосередньо в момент знайомства. Ваші шляхи можуть несподівано перетнутись на конференції, в аеропорту, коли ви переступаєте поріг офісу – що ж, будьте готові додати новий профіль у момент спілкування. Більше не потрібно збирати візитні картки, записували контактні дані на клаптику паперу або чекали, поки повернетесь до офісу, аби додати інформацію до CiviCRM.

Переглядайте контактну інформацію

Позбавтесь, нарешті, набридлих усім фраз: “Мене немає на робочому місці. Я перевірю та подзвоню вам пізніше”, “Мене немає в офісі. Чи можу я надіслати вам дані електронною поштою пізніше?”, “Я в дорозі” і т.д. Отримайте миттєвий доступ до своїх даних і контактів:
• Дії – відстежуйте та редагуйте дії своїх контактів
• Відносини – додавайте, переглядайте чи редагуйте відносини між контактами
• Членство – перевіряйте та продовжуйте статус членства вашого контакту
• Внески – переглядайте історії внесків контактів
• Нотатки – додавайте важливу ​​інформацію про зустрічі та дзвінки з контактами
• Групи – переглядайте групи, на які підписаний контакт, або розміщуйте його у відповідних групах
• Теги – переглядайте теги, класифікуючи їх за допомогою відповідних тегів

Здійснюйте дзвінок в один дотик

Бувають випадки, коли один швидкий своєчасний дзвінок рятує угоду. Уявіть, що час зустрічі наближається, але несподівано виникає інша подія чи надзвичайна ситуація, ви втратили відчуття часу, потрапили в корок, чи все ще знаходитесь далеко від місця призначення. Проте, якщо ваш список контактів під рукою, ви завжди зможете зв’язатись з потрібною людиною лише за мить.

Синхронізуйте телефонну книгу контактів

Натисніть, щоб синхронізувати записки контактів CiviMobile із записником на вашому пристрої. Відтепер CiviMobile продовжуватиме автоматично оновлювати контактну інформацію на вашому пристрої щоразу, коли буде змінено запис контакту в CiviCRM. Ця функція особливо важлива для користувачів, які бажають ідентифікувати вхідні дзвінки від певних контактів організації. Процес синхронізації швидкий і автоматизований, що економить час та запобігає помилкам під час введення даних вручну.

Навігація

Зменшіть час і стрес, пов’язаний із роботою на місцях та відвідуванням контактів під час проведення агітаційної кампанії від дому до дому, в іншому місті чи країні. З навігацією CiviMobile ви легко прокладете маршрут до пункту призначення й не запізнитеся, не будете розгублені чи дезорієнтовані. Навігація CiviMobile допоможе вашій команді слідувати правильним маршрутам.

Завантажити

Додаток CiviMobile доступний в App Store/Google Play Market

Підпишіться, щоб отримувати найактуальнішу інформацію та поради по роботі з CiviMobile

Підпишіться, щоб отримати Civimobile інсайти, доставлені прямо на вашу поштову скриньку.